O nás

 

Kdo jsme?

 

Realitní kancelář

Realitní makléři Plzeň plus s.r.o.

 

Jsme ryze českou realitní kanceláří zabývající se zprostředkováním prodeje a pronájmu všech druhů nemovitostí. Naše první podnikatelské aktivity v rámci nabízení kvalifikovaných realitních služeb se datují od roku 2006. Od tohoto roku poskytujeme jako sdružení realitních makléřů svým zákazníkům kompletní nabídku služeb, které jsou poskytovány na vysoké úrovni. Jsme profesionálové ve svém náročném oboru, kterému se každý z nás učil řadu let a získal tak zkušenosti, odborné znalosti a přehled. Po několika velmi úspěšných letech naše společnost navázala na více než pětiletou činnost sdružení realitních makléřů, kdy v roce 2011 změnila svou právní formu na společnost s ručením omezeným. Aktivity zakladatelů společnosti se přesunuly pod nově vzniklou obchodní značku realitní kancelář Realitní makléři Plzeň plus s.r.o.

Naší činností přispíváme k celkovému zvýšení důvěry v realitní kanceláře. Zajišťujeme vše dle zákona, dobrých mravů a etických zásad společnosti.

Rozhodli jsme se vám garantovat vysoké etické chování tím, že jednáme v souladu s tímto Etickým kodexem:

Realitní makléř chrání zájmy klientů a jedná se všemi stranami obchodního případu podle svého nejlepšího vědomí a svědomí.

Realitní makléř bez zbytečného odkladu pravdivě informuje účastníky obchodního případu o všech skutečnostech, o kterých se při průběhu obchodního případu dozvěděl.

Realitní makléř neposkytuje klientům poradenství, které je mimo jeho odbornou způsobilost. Pokud okolnosti obchodního případu vyžadují účast odborníka na příslušnou problematiku je realitní makléř povinen věc konzultovat s tímto odborníkem.

Co poskytujeme?

 

 

Kde inzerujeme?

Naše úspěchy v číslech