Evidenční číslo: 200354
Adresa: Brožíkova, Plzeň, Jižní Předměstí
Cena: 2 700 000Kč
Poznámka k ceně: cena bez provize, jednání o ceně možné, právní servis zajištěn u advokátní kanceláře
2 700 000Kč

Nemovitosti

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji velmi zajímavý a prostorný byt 1+1 v osobním vlastnictví v Plzni na Borech v klidné části ulice Brožíkova. Jedná se o bytovou jednotku situovanou v pátém patře panelového bytového domu s výtahem, který prošel v nedávné době kompletní rekonstrukcí v podobě zateplení fasády, instalací nového výtahu, nových vchodových dveří i zvonků a výměnou stoupacích vedení.

Byt tvoří předsíň, zděné jádro bytu kde je koupelna se sprchovým koutem, samostatné WC, kuchyně s kuchyňskou linkou a jeden samostatný pokoj. V bytě jsou plastová okna.Vytápění bytu a ohřev vody je řešeno dálkově. V domě je k dispozici společná anténa, kabelová televize, internet Pils Free, čisté a udržované společné prostory (kočárkárna, sušárna).
U domu je velmi dobrá možnost parkování. Součástí prodeje jsou i dvě úložné komory na chodbě domu. Předpis měsíční úhrady za užívání bytu činí celkem částku 1 900,-Kč měsíčně. V této částce je již zahrnutý fond oprav ve výši 1 460,-Kč. Zálohy na plyn byly hrazeny v částce 720,-Kč za půl roku a elektřina zálohově 560,-Kč měsíčně.

Tento byt se nachází ve velmi zajímavé a žádané lokalitě s výbornou občanskou i dopravní vybaveností. Byt je možné financovat hypotečním úvěrem nebo úvěrem ze stavebního spoření, které pro vás rádi zdarma vyřídíme v kterékoliv bance. Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte a domluvte si prohlídku na níže uvedeném tel. čísle. PENB-G.

Základní info

Konstrukce: Panelová
Adresa: Brožíkova, Plzeň, Jižní Předměstí
Cena obsahuje + provize RK

Počty místností, umístění

Patro, podlaží: 4. patro
Počet NP: 7
Typ objektu: patrový

Máte otázku?

Kde inzerujeme?