Evidenční číslo: 218693
Adresa: Úsilov, Úsilov, Domažlice
Cena: 2 200 000Kč
Poznámka k ceně: právní servis zajištěn u advokátní kanceláře
2 200 000Kč

Nemovitosti

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji bytovou jednotku 3+1 umístěnou ve třetím podlaží (v podkroví ) bytového domu. V kuchyni a v obývacím pokoji jsou vinylové krytiny. V dětském pokoji je neutrální hnědý smyčkový koberec, v ložnici a na chodbě je původní linoleum. V celém bytě jsou nově osazená plastová okna (rok výměny 2022) a nové rozvody vody v plastu (2021). Koupelna s WC je před rekonstrukcí. V kuchyni je nová kuchyňská linka včetně přívodu vody a odpadu. Sporák je na kabel 380W.
K bytu náleží původní vestavné skříně umístěné na chodbě.
Vytápění všech bytových jednotek v domě zajišťuje společný kotel na tuhá paliva. V domě je kočárkárna/kolárna, prádelna se sušárnou a každý byt vlastní uzamykatelnou zděnou sklepní kóji. Pozemek u bytového domu je zatravněn a lze si na své části vybudovat oplocenou zahrádku. Před domovním vchodem je dostatek místa k parkování. Bytový dům spolu se sousedním bytovým domem mají vlastní ČOV. Dům je čistý a udržovaný.
V Úsilově je mateřská školka, pošta a COOP jednota. Klatovy a Kdyně kde je veškerá občanská vybavenost a dopravní dostupnost jsou vzdáleny zhruba čtvrt hodiny jízdou autem.
Byt je možné financovat hypotečním úvěrem nebo úvěrem ze stavebního spoření, které pro vás rádi zdarma vyřídíme v kterékoliv bance. Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte a domluvte si prohlídku na níže uvedeném tel. čísle. PENB-G.

Základní info

Konstrukce: Panelová
Adresa: Úsilov, Úsilov, Domažlice
Cena obsahuje + provize RK

Počty místností, umístění

Patro, podlaží: 3. podlaží
Počet NP: 3
Typ objektu: patrový

Vybavení objektu

Sklep

Dopravní dostupnost

Silnice, Autobus

Další údaje

Zdroj vody:

Dálkový vodovod

Telekomunikace:

Internet

Odpad, kanalizace:

Veřejná kanalizace

Typ vytápění objektu:

Ústrední tuhá paliva

Elektro:

400V

Máte otázku?

Kde inzerujeme?