Evidenční číslo: 216022
Typ: Samostatně stojící
Adresa: Chraštice, Chraštice, Příbram
Cena: 4 900 000Kč
Poznámka k ceně: právní servis zajištěn u advokátní kanceláře, uvedená cena je včetně provize pro RK
4 900 000Kč

Nemovitosti

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji chatu s oploceným rovinatým pozemkem v současné době vedeným na katastru jako zahrada a zastavěná plocha a nádvoří o celkové výměře 2078 m2. Na pozemku stojí chata postavená v roce 2018 od firmy Easy Homes (energetická náročnost B ). Jedná se o z menší části podsklepennou chatu se dvěmi místnostmi a příslušenstvím. Pozemek se nachází na okraji obce Chraštice a územním plánem je určen pro bydlení. Regulativa k budoucí možné stavbě nyní ověřujeme na stavebním odboru na územním plánování. Inženýrské sítě : elektřina, která je zavedena do chaty a přívod je umístěn ve sloupku na okraji pozemku, odpadní voda je svedena do obecní hloubkové kanalizace, na pozemku je vlastní vodní vrt + voda je používána i z obecního vodovodního řádu. Objekt je vytápěn elektrickými přímotopy v kombinaci s možností vytápění krbovými kamny na dřevo.
Přístupovou cestou je zde asfaltová komunikace ve vlastnictví obce. Jedná se o velmi klidnou a žádanou lokalitu s částečnou občanskou a dopravní vybaveností.Obec Chraštice se nachází v okrese Příbram, kraj Středočeský, asi 14 km jižně od Příbrami a 9 km východně od Březnice. Praha je vzdálená 60 km. V obci je základní i mateřská škola, obecní úřad, autobusová zastávka.
Nemovitost je možné financovat hypotečním úvěrem nebo úvěrem ze stavebního spoření, které pro vás rádi zdarma vyřídíme v kterékoliv bance. Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte a domluvte si prohlídku na níže uvedeném tel. čísle. PENB-B

Základní info

Umístění: Klidná část obce
Typ objektu: Samostatně stojící
Konstrukce: Montovaná
Adresa: Chraštice, Chraštice, Příbram
Cena obsahuje s provizí RK

Plochy

Plocha zastavená: 27m2

Počty místností, umístění

Počet pokojů: 2
Počet NP: 2
Typ objektu: patrový

Energetická náročnost budovy/bytu

Třída en. náročnosti: B - velmi úsporná

Vybavení objektu

Sklep, Parkování

Dopravní dostupnost

Autobus, Silnice

Další údaje

Zdroj vody:

Místní zdroj, Dálkový vodovod

Odpad, kanalizace:

Veřejná kanalizace

Typ vytápění objektu:

Lokální tuhá paliva, Lokální elektrické

Elektro:

400V

Máte otázku?

Kde inzerujeme?