Prodej dvougenerační vily, Plzeň - Doubravka, ul.Borová

Evidenční číslo: 214556
Typ: Rohový
Adresa: Borová, Doubravka, Plzeň, Plzeň město
Cena: 16 000 000Kč
Poznámka k ceně: právní servis zajištěn u advokátní kanceláře
16 000 000Kč

Nemovitosti

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji dvougenerační rodinnou vilu v Plzni na Doubravce v ulici Borová. Jedná se o patrový ze dvou třetin podsklepený objekt se dvěma bytovými jednotkami 2+1.U domu je k dispozici garáž na jeden automobil. Tento objekt využívá obecní vodovodní řád, dům je napojen na obecní hloubkovou kanalizaci. Plynová přípojka je zavedena do domu a vytápění je tak zde řešeno plynovým kotlem s rozvodem do radiátorů tak i krbovými kamny s rozvody do radiátorů. Vnitřní dispozici tvoří v přízemní části vstupní hala s prosklenou verandou a se vstupem do dolního bytu, kde je kuchyně a dvě místnosti, koupelna s vanou a samostané WC. Po schodišti se dostaneme do druhé bytové jednotk y kde je kuchyně, balkon, dvě místnosti, koupelna se sprchovým koutem a samostatné WC. Nabízený objekt je po částečných rekonstrukcích v podobě výměny oken za plastová, výměny elektrického vedení v mědi ( kromě jedné místnosti ).
Objekt se nachází na velmi zajímavém místě a je vhodný k bydlení spojenému například s podnikáním. V místě je veškerá občanská vybavenost a dopravní obslužnost.
Dům je možné financovat hypotečním úvěrem nebo úvěrem ze stavebního spoření, které pro vás rádi zdarma vyřídíme v kterékoliv bance. Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte a domluvte si prohlídku na níže uvedeném tel. čísle. PENB-G

Základní info

Typ objektu: Rohový
Konstrukce: Cihlová
Adresa: Borová, Doubravka, Plzeň, Plzeň město
Cena obsahuje s provizí RK

Plochy

Plocha zastavená: 153m2
Plocha zahrady: 143m2

Počty místností, umístění

Počet pokojů: 5
Počet NP: 2
Typ objektu: patrový

Vybavení objektu

Balkon, Sklep, Garáž, Zahrada

Dopravní dostupnost

Autobus, MHD, Silnice, Dálnice

Další údaje

Zdroj vody:

Dálkový vodovod

Telekomunikace:

Internet

Odpad, kanalizace:

Veřejná kanalizace

Typ vytápění objektu:

Ústrední plynové, Lokální tuhá paliva

Elektro:

400V

Máte otázku?

Kde inzerujeme?