Evidenční číslo: 199821
Adresa: Běšiny, Běšiny
Cena: 2 700 000Kč
Poznámka k ceně: právní servis zajištěn u advokátní kanceláře
2 700 000Kč

Nemovitosti

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji velmi zajímavý a prostorný hospodářský objekt u hlavní silnice v obci Běšiny. Na hlavní třípodlažní budovu skladu navazuje obytná budova (po desetiletí užívána nájemníkem).Celý objekt je nutno revitalizovat a nabízí se zde možnost úprav dle vlastních potřeb. Tato zajímavá nemovitost se dá po opravách využívat k jakýmkoliv účelům - sklady, výrobní hala, obchod, galerie apod. K dispozici jsou zde kanceláře, kolny, garáže, zastřešené nádvoří dlážděné žulovými kostkami a s mostní váhou. Sousední pozemek je možno využívat, zřízeno věcné břemeno chůze a jízdy.
Voda je využívána z vlastní studny. Kanalizace je svedena do septiku. Přes ulici se nachází přípojka na kanalizační obecní řád. Elektřina 220/380. Po hranici pozemku u hlavní silnice vede středotlaké vedení plynu.
Tento objekt se nachází ve velmi zajímavé a žádané lokalitě na začátku Šumavy u hlavní cesty na Železnou Rudu. Objekt je možné financovat hypotečním úvěrem nebo úvěrem ze stavebního spoření, které pro vás rádi zdarma vyřídíme v kterékoliv bance. Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte a domluvte si prohlídku na níže uvedeném tel. čísle. PENB-G.

Základní info

Konstrukce: Cihlová
Adresa: Běšiny, Běšiny
Cena obsahuje + provize RK

Počty místností, umístění

Počet NP: 3
Typ objektu: patrový

Dopravní dostupnost

Silnice, Vlak

Další údaje

Zdroj vody:

Místní zdroj

Odpad, kanalizace:

Septik

Elektro:

400V

Máte otázku?

Kde inzerujeme?