Evidenční číslo: 207962
Adresa: Čachrov, Jesení, Čachrov, Klatovy
Cena: Info v RK
Info v RK

Nemovitosti

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji zajímavý pozemek s komerčním objektem u hlavní silnice na Železnou Rudu v obci Jesení. Jesení je malá vesnice, část městyse Čachrov v okrese Klatovy. Nachází se asi 2,5 km na jih od Čachrova.
Jedná se o přízemní nepodsklepený domek s místností s barem, kde se provozovalo občerstvení - provoz kavárny s nabídkou sladkých a slaných dobrot vlastní výroby i od místních dodavatelů. K tomuto účelu byl objekt i kolaudován. V tomto objektu jsou k dispozici dámské a pánské toalety a možnost posezení venku po střechou. Na rovinatém neoploceném pozemku se nachází rybníček, který je rovněž součástí prodeje.
Nabízená nemovitost využívá obecní vodovodní řád, kanalizace je svedena do septiku s přepadem. Vytápění je zde řešeno krbovými kamny na dřevo. Objekt se nachází na velmi pěkném a zajímavém místě v obci a je vhodný především k podnikání.
Nemovitost není zatížena žádnou právní vadou a nic nebrání úspěšnému převodu na katastrálním úřadu. Financování je možné hypotečním úvěrem nebo úvěrem ze stavebního spoření, které pro vás rádi zdarma vyřídíme v kterékoliv bance. Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte a domluvte si prohlídku na níže uvedeném tel. čísle. PENB-G

Základní info

Konstrukce: Cihlová
Adresa: Čachrov, Jesení, Čachrov, Klatovy

Plochy

Plocha zastavená: 46m2

Počty místností, umístění

Počet NP: 1

Dopravní dostupnost

Silnice

Další údaje

Zdroj vody:

Dálkový vodovod

Odpad, kanalizace:

Septik

Typ vytápění objektu:

Lokální tuhá paliva

Elektro:

400V

Máte otázku?

Kde inzerujeme?