Evidenční číslo: 198141
Adresa: Stříbro
Cena: 13 077 000Kč
13 077 000Kč

Nemovitosti

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám s výhradním zastoupením ke koupi stavební pozemek ve městě Stříbro. Jedná se o pozemek, který se dle územního plánu a územně plánovací informace od města Stříbra nachází v pásmu STR-SM-8 - plochy smíšené obytné s možností využití:

Převažující účel využití: - plochy obytné ve městech využívané zejména pro bydlení v bytových domech, obslužnou sféru a nerušící výrobní činnosti převážně místního významu.

Přípustné využití: - bytové i rodinné domy - zařízení veřejné administrativy a správy, pobočky a úřadovny peněžních ústavů - maloobchodní zařízení do 800 m2 odbytových ploch - kulturní a zdravotnická zařízení a zařízení sociální péče - ubytovací zařízení s vlastním stravovacím zařízením a veřejné stravování - specifické formy bydlení a ubytování (koleje, internáty, ubytovny, byty služební, pohotovostní a majitelů zařízení) - nezbytná dopravní a technická infrastruktura

Pozemek tedy nabízí širší možnost využití a jedná se o zajímavou investiční příležitost pro developerské projekty např. výstavba bytového domu, rozparcelování na pozemky pro RD, výstavba maloobchodu, výstavba ubytovny atd. Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte a domluvte si prohlídku na níže uvedeném tel. čísle.

Základní info

Adresa: Stříbro
Cena obsahuje s provizí RK

Máte otázku?

Kde inzerujeme?