Evidenční číslo: 203587
Typ: Samostatně stojící
Adresa: Bezvěrov, Krašov, Bezvěrov, Plzeň sever
Cena: 1 999 000Kč
Poznámka k ceně: právní servis zajištěn u advokátní kanceláře
1 999 000Kč

Nemovitosti

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji prostorný, cihlový rodinný dům v obci Krašov 2 km od Bezvěrova. Jedná se o patrový, zčásti podsklepený objekt. Na rovinatém pozemku se nachází hospodářské stavby, které se dají přestavět rovněž na bydlení. Dům je po výměně oken za plastová a je nainstalovaný nový elektrorozvaděč.
Tento objekt využívá vlastní studnu na pozemku s vysokým sloupcem vody, je možné se připojit i na obecní vodovod. Kanalizace je svedena do septiku. Vnitřní dispozici tvoří v přízemní části 3 pokoje,v patře potom také 3 místnosti. Vzhledem k rozestavěnosti objektu je možné dům upravit dle vlastních představ a pokoje spojit či přepažit.
Nabízený objekt se nachází na velmi pěkném a klidném místě na okraji obce a je vhodný jak pro trvalé bydlení tak i pro využití rekreační. V obci Bezvěrov vzdálené 2 km je veškerá základní občanská a dopravní vybavenost. V obci Krašov je autobusová zastávka.
Dům je možné financovat hypotečním úvěrem nebo úvěrem ze stavebního spoření, které pro vás rádi zdarma vyřídíme v kterékoliv bance. Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte a domluvte si prohlídku na níže uvedeném tel. čísle. PENB-G

Základní info

Umístění: Klidná část obce
Typ objektu: Samostatně stojící
Konstrukce: Cihlová
Adresa: Bezvěrov, Krašov, Bezvěrov, Plzeň sever
Cena obsahuje s provizí RK

Plochy

Plocha zastavená: 186m2
Plocha sklepa: 16m2

Počty místností, umístění

Počet pokojů: 5
Počet NP: 3
Počet PP: 1
Typ objektu: patrový

Vybavení objektu

Sklep

Dopravní dostupnost

Autobus

Další údaje

Zdroj vody:

Místní zdroj, Dálkový vodovod

Odpad, kanalizace:

Septik

Elektro:

400V

Máte otázku?

Kde inzerujeme?