Prodej rodinného domu se třemi byty, Stříbro, ulice Jiřího z Poděbrad

Evidenční číslo: 207646
Typ: Řadový
Adresa: Jiřího z Poděbrad, Stříbro, Tachov
Cena: 7 490 000Kč
Poznámka k ceně: cena k jednání, právní servis zajištěn u advokátní kanceláře
7 490 000Kč

Nemovitosti

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji prostorný cihlový rodinný dům se třemi bytovými jednotkami ve Stříbře v klidné části ulice Jiřího z Poděbrad. Jedná se o patrový podsklepený objekt. V prvním patře domu je zařízená bytová jednotka 4+1 s balkonem, s koupelnou a WC. V druhém patře domu jsou dvě zařízené bytové jednotky 2+1. Oba byty mají vlastní koupelnu a samostatné WC. Jeden z bytů má balkon. Na rovinatém oploceném pozemku za domem se nachází zahradní domek na nářadí či k posezení. V suterénu domu je technická místnost kde je umístěn kotel na tuhá paliva. V suterénu je dále místnost s východem na zahradu, která sloužila k posezení více lidí.
V domě je k dispozici garáž na jeden automobil. Tento objekt využívá obecní vodovodní řád a obecní hloubkovou kanalizaci. Vytápění je zde řešeno kotlem na tuhá paliva.
Nabízený objekt se nachází na velmi pěkném a klidném místě u centra města a je vhodný jak pro trvalé bydlení větší rodiny nebo jako investice. Ve Stříbře je veškerá občanská a dopravní vybavenost. Dům je možné financovat hypotečním úvěrem nebo úvěrem ze stavebního spoření, které pro vás rádi zdarma vyřídíme v kterékoliv bance. Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte a domluvte si prohlídku na níže uvedeném tel. čísle. PENB-G

Základní info

Umístění: Centrum obce
Typ objektu: Řadový
Konstrukce: Cihlová
Adresa: Jiřího z Poděbrad, Stříbro, Tachov
Cena obsahuje + provize RK

Plochy

Plocha zastavená: 100m2

Počty místností, umístění

Počet pokojů: 5
Počet NP: 3
Typ objektu: patrový

Vybavení objektu

Balkon

Dopravní dostupnost

Autobus, Dálnice, Vlak, Silnice

Další údaje

Zdroj vody:

Dálkový vodovod

Odpad, kanalizace:

Veřejná kanalizace

Typ vytápění objektu:

Ústrední tuhá paliva

Elektro:

400V

Máte otázku?

Kde inzerujeme?