Prodej rodinného domu se zahradou, 558m2, Stan u Lestkova

Evidenční číslo: 204972
Typ: Samostatně stojící
Adresa: Lestkov, Stan, Lestkov, Tachov
Cena: 1 650 000Kč
Poznámka k ceně: cena včetně provize, právní servis zajištěn u advokátní kanceláře
1 650 000Kč

Nemovitosti

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji prostorný rodinný dům připravený ke kompletní rekonstrukci v obci Stan u Lestkova. Jedná se o patrový nepodsklepený, uvnitř rozestavěný objekt. Dům byl dříve součástí zemědělské usedlosti. Je vyřízeno stavební povolení platné do roku 2025. Stavební povolení je připraveno i na budoucí vodní vrt. Kanalizace je svedena do septiku. Vnitřní dispozici tvoří v přízemní části pět místností a celý prostor je možné upravit dle vlastních představ. Hotový je nový dřevěný krov včetně dřevěných nosníků podlah, střecha, komín, střešní okna, plastová okna a věnec pod střechou.
Nabízený objekt se nachází na velmi pěkném a klidném místě na okraji obce a je vhodný jak pro trvalé bydlení tak i pro využití rekreační. Obec Lestkov se nachází v okrese Tachov, kraj Plzeňský. První písemná zmínka o vesnici pochází z roku 1257. U obce Stan se nachází údolí Kosového potoka s jedinečnými podmínkami přírodního parku se značenými stezkami,zajímavými rostlinami, živočichy a úkazy neživé přírody. Rovněž nedaleké Konstantinovy Lázně náleží k významným místům kraje, který se tak může pyšnit jedinou lázeňskou oázou na svém území, perlou zasazenou do půvabné, klidné o mnohdy civilizací ještě nedotčené krajiny prosycené vývěry minerálních kyselek. Nalezneme zde řadu historických památek a zajímavých míst.
Tento zajímavý objekt je možné financovat hypotečním úvěrem nebo úvěrem ze stavebního spoření, které pro vás rádi zdarma vyřídíme v kterékoliv bance. Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte a domluvte si prohlídku na níže uvedeném tel. čísle. PENB-G

Základní info

Umístění: Klidná část obce
Typ objektu: Samostatně stojící
Konstrukce: Smíšená
Adresa: Lestkov, Stan, Lestkov, Tachov
Cena obsahuje s provizí RK

Plochy

Plocha zastavená: 221m2

Počty místností, umístění

Počet pokojů: 5
Počet NP: 2
Typ objektu: patrový

Dopravní dostupnost

Silnice, Autobus

Další údaje

Elektro:

400V

Máte otázku?

Kde inzerujeme?