Prodej rodinného domu se zahradou, Čachrov, okr. Klatovy

Evidenční číslo: 203853
Typ: Samostatně stojící
Adresa: Čachrov, Čachrov, Klatovy
Cena: 6 999 000Kč
Poznámka k ceně: cena je k jednání, právní servis zajištěn u advokátní kanceláře
6 999 000Kč

Nemovitosti

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji prostorný cihlový rodinný dům v obci Čachrov. Čachrov je městys v okrese Klatovy v Plzeňském kraji, zhruba 15 km jižně od Klatov. Leží v Šumavském podhůří, na rozvodí mezi Strážovským potokem a říčkou Ostružnou. Čachrovským sedlem skrze městys probíhá silnice spojující Klatovy a Železnou Rudu.
Jedná se o 3 patrový kompletně podsklepený objekt s dispozicí : horní část domu pod střechou tvoří dva pokoje - pyramida s obvodem místnosti cca.6x6m a předpyramidí (obvod místnosti 6x7 m ), samostatné WC, kuchyňský kout, prosklená terasa. O patro níže jsou tři samostatné místnosti, koupelna, samostatné WC, kuchyňka a prosklená terasa. V patře nad suterénem se nachází obývací místnost s kuchyňským koutem, ložnice, dětský pokoj, kancelář, úklidová místnost, koupelna s WC, vstupní veranda a ze zadní strany domu vstupní prosklená terasa. V suterénu domu se nachází garáž na 2 auta a dalších několik místností, které doposavad sloužily k podnikatelským účelům.
Tento objekt využívá obecní vodovodní řád. Kanalizace je řešena ČOV. Vytápění domu je řešeno elektrokotlem + kamínky s výměníkem +infratopení na stěně + peletková kamna s násypkou. Na střeše domu jsou solární panely zajišťující elektřinu pro celý objekt.
Nabízený objekt se nachází na velmi pěkném a klidném místě na okraji obce a je vhodný pro trvalé bydlení spojené s podnikáním. V obci je základní škola, mateřská školka, pošta, obchod a hostinec. Dopravní obslužnost v podobě autobusového spojení činí objekt zajímavým i z tohoto pohledu. Dům je možné financovat hypotečním úvěrem nebo úvěrem ze stavebního spoření, které pro vás rádi zdarma vyřídíme v kterékoliv bance. Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte a domluvte si prohlídku na níže uvedeném tel. čísle. PENB-G

Základní info

Umístění: Klidná část obce
Typ objektu: Samostatně stojící
Konstrukce: Cihlová
Adresa: Čachrov, Čachrov, Klatovy
Cena obsahuje + provize RK

Plochy

Plocha zastavená: 163m2
Plocha zahrady: 788m2

Počty místností, umístění

Počet pokojů: 6
Počet NP: 4
Počet PP: 1
Typ objektu: patrový

Vybavení objektu

Sklep, Terasa, Zahrada

Dopravní dostupnost

Vlak, Autobus, Silnice

Další údaje

Zdroj vody:

Dálkový vodovod

Telekomunikace:

Internet, Kabelové rozvody

Odpad, kanalizace:

ČOV pro celý objekt

Typ vytápění objektu:

Ústrední elektrické, Lokální tuhá paliva, Lokální elektrické, Jiné

Elektro:

400V

Máte otázku?

Kde inzerujeme?