Prodej rodinného domu se zahradou, Dolní Domaslavice, okr. Frýdek Místek

Evidenční číslo: 214214
Typ: Samostatně stojící
Adresa: Dolní Domaslavice, Dolní Domaslavice, Frýdek-Místek
Cena: 7 400 000Kč
Poznámka k ceně: právní servis zajištěn u advokátní kanceláře
7 400 000Kč

Nemovitosti

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji prostorný, velmi zajímavý cihlový rodinný dům (postavený roku 2002) o vnitřní dispozici 5+1v obci Dolní Domaslavice. Obec Dolní Domaslavice se nachází v okrese Frýdek-Místek v Moravskoslezském kraji. Dolní Domaslavice se nachází na břehu vodní nádrže Žermanice. a leží na dvou katastrálních územích, Dolní Domaslavice a Volovec.
Jedná se o přízemní nepodsklepený objekt s využitým podkrovím. Na rovinatém oploceném upraveném pozemku o rozloze 1183m2 se nachází samotná stavba včetně terasy. V domě je k dispozici garáž na dva automobily.
Tento objekt využívá obecní vodovodní řád, tak i vlastní vrt na pozemku. Dům je napojen na obecní hloubkovou kanalizaci . Plynová přípojka je zavedena do domu a vytápění je tak zde řešeno plynovým kotlem v kombinaci s vytápěním pravými kachlovými kamny na dřevo.
Vnitřní dispozici tvoří v přízemní části vstupní veranda, chodba,kuchyně spojená s obývacím prostorem, samostatné WC. V patře domu se nachází koupelna se sprchovým koutem, samostatné WC a tři samostatné pokoje. Z tohoto podlaží vede dřevěné schoduště do mezonetové místnosti, kde je nyní kancelář.
Nabízený objekt se nachází na velmi pěkném a klidném místě na okraji obce a je vhodný pro trvalé bydlení rodiny s dětmi.
Žermanická přehrada, spolu s blízkosti Moravskoslezských Beskyd, vytváří z obce hojně využívané rekreační zázemí nedalekých měst Ostravské aglomerace. Dům je možné financovat hypotečním úvěrem nebo úvěrem ze stavebního spoření, které pro vás rádi zdarma vyřídíme v kterékoliv bance. Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte a domluvte si prohlídku na níže uvedeném tel. čísle. PENB-E

Základní info

Umístění: Klidná část obce
Typ objektu: Samostatně stojící
Konstrukce: Cihlová
Adresa: Dolní Domaslavice, Dolní Domaslavice, Frýdek-Místek
Cena obsahuje s provizí RK

Plochy

Plocha zastavená: 168m2
Plocha zahrady: 1183m2
Plocha terasy: 24m2

Počty místností, umístění

Počet pokojů: 5
Počet NP: 2
Typ objektu: patrový

Vybavení objektu

Terasa, Zahrada

Dopravní dostupnost

Silnice

Další údaje

Zdroj vody:

Místní zdroj, Dálkový vodovod

Telekomunikace:

Internet, Kabelové rozvody

Odpad, kanalizace:

Veřejná kanalizace

Typ vytápění objektu:

Lokální tuhá paliva, Ústrední plynové

Elektro:

400V

Máte otázku?

Kde inzerujeme?