Prodej rodinného domu se zahradou, Halže u Tachova

Evidenční číslo: 218888
Typ: Samostatně stojící
Adresa: Žďárská, Halže, Tachov
Cena: 4 300 000Kč
Poznámka k ceně: právní servis zajištěn u advokátní kanceláře
4 300 000Kč

Nemovitosti

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji prostorný cihlový rodinný dům o vnitřní dispozici 4+1 v obci Halže u Tachova. Jedná se o přízemní, zčásti podsklepený objekt s využitým podkrovím. Na rovinatém oploceném pozemku se nachází garáž s dílnou, zahradní domek a terasa s posezením.
Tento objekt využívá obecní vodovodní řád, kanalizace je svedena do obecní hloubkové kanalizace. Vytápění je zde řešeno krbovými kamny s výměníkem plus elektrokotel, TUV bojler. V domě jsou nové rozvody vody, elektřiny, odpadu i topení. Vnitřní dispozici tvoří v přízemní části vstupní veranda, obývací prostor s kuchyní, koupelna s WC, ložnice a v podkroví potom dva samostatné pokoje.
Nabízený objekt se nachází na velmi pěkném a klidném místě v obci a je vhodný jak pro trvalé bydlení tak i pro využití rekreační. Dopravní obslužnost v podobě autobusového spojení činí objekt zajímavým i z tohoto pohledu. Halže je obec v okrese Tachov v Plzeňském kraji, nalézající se asi šest kilometrů severozápadně od města Tachov. V obci se nachází 281 popisných čísel a má 1054 obyvatel. Leží asi šedesát kilometrů západně od Plzně a dvacet kilometrů jižně od Mariánských Lázní.
Dům je možné financovat hypotečním úvěrem nebo úvěrem ze stavebního spoření, které pro vás rádi zdarma vyřídíme v kterékoliv bance. Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte a domluvte si prohlídku na níže uvedeném tel. čísle. PENB-G

Základní info

Umístění: Klidná část obce
Typ objektu: Samostatně stojící
Konstrukce: Cihlová
Adresa: Žďárská, Halže, Tachov
Cena obsahuje + provize RK

Plochy

Plocha zastavená: 269m2
Plocha sklepa: 10m2

Počty místností, umístění

Počet pokojů: 5
Počet NP: 2
Typ objektu: patrový

Vybavení objektu

Sklep

Dopravní dostupnost

Silnice, Autobus

Další údaje

Zdroj vody:

Dálkový vodovod

Odpad, kanalizace:

Veřejná kanalizace

Typ vytápění objektu:

Lokální tuhá paliva, Ústrední elektrické

Elektro:

400V

Máte otázku?

Kde inzerujeme?