Prodej rodinného domu se zahradou, Město Touškov, ul.Dolní náměstí

Evidenční číslo: 217253
Typ: Řadový
Adresa: Dolní náměstí, Město Touškov, Plzeň sever
Cena: 4 800 000Kč
Poznámka k ceně: právní servis ajištěn u advokátní kanceláře, uvedená cena je včetně provize RK
4 800 000Kč

Nemovitosti

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji prostorný zajímavý cihlový dům v historickém centru Města Touškov. Město Touškov je město v okrese Plzeň-sever v Plzeňském kraji, zhruba deset kilometrů západně od Plzně. Ve městě žije 2186 obyvatel. Historické jádro města je městskou památkovou zónou. Na jihu podél města teče řeka Mže.
Objekt je určený ke kompletní rekonstrukci a je vhodný pro bydlení spojeném s podnikáním. Jedná se o patrový z menší části podsklepený dům s půdním prostorem vhodným pro vestavbu dalších pokojů. Na rovinatém oploceném pozemku jsou okrasné dřeviny.
Tento objekt využívá vlastní studnu s dostatkem vody a u domu je i přípojka z obecního vodovodního řádu. Kanalizace je svedena do septiku, u domu je možno se napojit na hlavní kanalizační řád. Plynová přípojka je na hranici pozemku a je možné se na ni napojit. Nyní je vytápění řešeno kotlem na tuhá paliva s rozvodem do radiátorů.
Vnitřní dispozici tvoří v přízemní části vstupní průjed a 4 přízemní místnosti. V horní části je bytová jednotka 3+1 s WC, koupelnou a prosklenou lodžií. Nabízený objekt se nachází na velmi pěkném a zajímavém místě na náměstí a je vhodný ke zřízení kavárny, restaurace, rychlému občerstvení a podobně.
V obci je veškerá základní občanská vybavenost a dopravní dostupnost. Dům je možné financovat hypotečním úvěrem nebo úvěrem ze stavebního spoření, které pro vás rádi zdarma vyřídíme v kterékoliv bance. Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte a domluvte si prohlídku na níže uvedeném tel. čísle. PENB-G

Základní info

Umístění: Centrum obce
Typ objektu: Řadový
Konstrukce: Cihlová
Adresa: Dolní náměstí, Město Touškov, Plzeň sever
Cena obsahuje s provizí RK

Plochy

Plocha zastavená: 150m2
Plocha sklepa: 10m2

Počty místností, umístění

Počet pokojů: 5
Počet NP: 2
Typ objektu: patrový

Vybavení objektu

Sklep

Dopravní dostupnost

Silnice, Vlak, Autobus

Další údaje

Zdroj vody:

Dálkový vodovod, Místní zdroj

Odpad, kanalizace:

Veřejná kanalizace

Typ vytápění objektu:

Ústrední tuhá paliva

Elektro:

400V

Máte otázku?

Kde inzerujeme?