Evidenční číslo: 201765
Adresa: Klatovy, Kydliny
Cena: 1 600 000Kč
Poznámka k ceně: cena bez provize
1 600 000Kč

Nemovitosti

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji oplocenou rovinatou stavební parcelu v současné době vedenou na katastru jako zahrada. Pozemek se nachází na okraji obce Kydliny u Klatov a územním plánem je určen pro bydlení čisté. Kydliny jsou vesnice, část okresního města Klatovy, která se nachází asi 4,5 km na východ od Klatov. Je zde evidováno 59 adres. Jedná se o vhodnou investiční příležitost nebo možnost pro realizaci stavby vlastního rodinného domu. Je zde možnost zastavět 35% plochy pozemku. Budoucí stavba by měla mít sedlovou střechu s 30 stupňovým sklonem.

Inženýrské sítě - napojení na obecní vodovod je možné za silnicí ( 10 metrů ), elektřina je vzdálena rovněž 10 metrů od hranice pozemku. Plyn a hloubková kanalizace k dispozici není. Vzhledem k tomu, že k dispozici není hloubková kanalizace, je nutné řešit otázku odpadních vod septikem nebo ČOV.
Přístupovou cestou je zde obecní asfaltová komunikace. Jedná se o velmi klidnou a žádanou lokalitu s veškerou občanskou a dopravní vybaveností v Klatovech. Pozemek je možné financovat hypotečním úvěrem nebo úvěrem ze stavebního spoření, které pro vás rádi zdarma vyřídíme v kterékoliv bance.
Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte a domluvte si prohlídku na níže uvedeném tel. čísle.

Základní info

Umístění: Klidná část obce
Adresa: Klatovy, Kydliny
Cena obsahuje + provize RK

Dopravní dostupnost

Silnice, Autobus

Máte otázku?

Kde inzerujeme?