Evidenční číslo: 186194
Adresa: Sušice, Sušice I
Cena: 1 500 000Kč
Poznámka k ceně: + zprostředkovatelská provize 80 000,-Kč, právní servis zajištěn u advokátní kanceláře
1 500 000Kč

Nemovitosti

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji oplocenou rovinatou parcelu v současné době vedenou na katastru jako orná půda o celkové výměře 1080 m2. Pozemek se nachází u Sušice v lokalitě pod Svatoborem. Inženýrské sítě - vodovodní obecní řád a hloubková kanalizace jsou vzdálené cca.100m. Elektřina je nyní v jednání s ČEZ a bude umístěna ve sloupku na okraji pozemku. Plyn k dispozici není. Součástí prodeje je podíl na přístupové cestě k pozemku.
Pozemek je zahrnutý v územním plánu jako stavební pro výstavbu nízkopodlažního rodinného domu. Podmínkou pro vydání stavebního povolení je zpracování územní studie, kterou majitel bude zajišťovat ve spolupráci s architektem. Protože tato studie není k dispozici je pozemek v současné době možno využívat pouze jako zahradu s výhledem výstavby rodinného domu v budoucnosti.
Jedná se o velmi klidnou a žádanou lokalitu, pozemek není zatížen žádnou právní vadou a nic nebrání jeho úspěšnému převodu na katastrálním úřadu.
Pozemek je možné financovat hypotečním úvěrem nebo úvěrem ze stavebního spoření, které pro vás rádi zdarma vyřídíme v kterékoliv bance. Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte a domluvte si prohlídku na níže uvedeném tel. čísle.

Základní info

Adresa: Sušice, Sušice I
Cena obsahuje + provize RK

Dopravní dostupnost

Silnice

Další údaje

Elektro:

400V

Máte otázku?

Kde inzerujeme?