Realizované zakázky

 

Realitní kancelář Realitní makléři Plzeň plus s.r.o. za svého působení v realitní činnosti zprostředkovala již mnoho úspěšných prodejů nemovitostí. Na této stránce je prezentována jen malá ukázka z nich:

 

 

Prodej bytu 2+1 Líšťany, okr. Plzeň-sever

Nabízíme k prodeji velmi světlý byt 2+1 v osobním vlastnictví s balkonem v Líšťanech nedaleko Plzně. Jedná se o bytovou jednotku o velikosti 65m2 situovanou ve druhém patře panelového bytového domu.

Prodáno

Prodej bytu 4+1 Brněnská ul., Plzeň, Severní Předměstí

Nabízíme k prodeji byt 4+1 v Brněnské ulici v Plzni městská část Vinice. Jedná se o bytovou jednotku nacházející se 7. podlaží panelového domu.

Prodáno

 

Prodej bytu 3+1 Starý Plzenec

Nabízíme k prodeji byt 3+1 ve Starém Plzenci. Jedná se o bytovou jednotku o podlahové rozloze 81,5 m2 nacházející se 1. nadzemním podlaží panelového domu.

Prodáno

 

Prodej bytu 2+1 Jablonského ul. Plzeň, Východní Předměstí

Nabízíme k prodeji byt 2+1 v Jablonského ulici v Plzni, městská část Slovany. Jedná se o bytovou jednotku o podlahové rozloze 54 m2 nacházející se 5. podlaží panelového domu.

Prodáno

 

 

Prodej rodinného domu Mirošov, okr. Rokycany

Nabízíme k prodeji RD v obci Mirošov v okr. Rokycany. Jedná se o pěkný rodinný dům o zastavěné ploše 62 m2 se zahradou o ploše 787 m2. RD se nachází na klidné místě na kraji obce.

Prodáno

 

 

Prodej bytu 4+1 Elišky Krásnohorské, Plzeň, Severní Předměstí

Nabízíme k prodeji byt 4+1 v Plzni, ul. Elišky Krásnohorské, městská část Lochotín. Jedná se o bytovou jednotku o podlahové rozloze 88,8 m2 nacházející se 6. podlaží panelového domu.

Prodáno

 

 

Prodej bytu 2+1 Bor u Tachova

Nabízíme k prodeji byt 2+1 v Boru u Tachova okr. Tachov. Jedná se o pěkný byt o podlahové ploše 65.5 m2 nacházející se ve 4. podlaží panelového domu.

Prodáno

 

 

Prodej bytu 2+1 Elišky Krásnohorské, Plzeň, Severní Předměstí

Nabízíme k prodeji byt 2+1 v Plzni, ul. Elišky Krásnohorské, městská část Lochotín. Jedná se o bytovou jednotku o podlahové rozloze 62,83 m2 nacházející se 4. podlaží panelového domu.

Prodáno

 

 

Prodej bytu 2+1 Sokolovská, Plzeň, Bolevec

Nabízíme k prodeji byt 2+1 v Plzni, Sokolovská ul., městská část Lochotín. Jedná se o pěkný slunný byt o podlahové ploše 62,03 m2 nacházející se v 7. podlaží panelového domu.

Prodáno

 

 

Prodej bytu 2+1 Masarykova, Plzeň, Doubravka

Nabízíme k prodeji byt 2+1 v Plzni, Masarykova ul. Jedná se o bytovou jednotku o podlahové rozloze 49 m2 nacházející se 3. nadzemním podlaží panelového domu.

Prodáno

 

 

Prodej bytu 3+1 Tachovská, Plzeň, Bolevec

Nabízíme k prodeji kompletně rekonstruovaný byt 3+1 v Plzni, Tachovská ul. Jedná se vkusně rekonstruovaný byt o podlahové ploše 75,38 m2 nacházející se 6. podlaží panelového domu.

Prodáno

 

 

Prodej bytu 2+1 Tlučná okr. Plzeň-sever

Nabízíme k prodeji pěkný byt 2+1 v Tlučné. Jedná se o družstevní byt o podlahové ploše 68,26 m2 nacházející se 3. podlaží cihlového domu.

Prodáno

 

 

Prodej bytu 1+1 Blatenská ul., Plzeň, Lobzy

Nabízíme k prodeji byt 1+1 v Plzni, Blatenská ul. Jedná se o zajímavý cihlový byt o podlahové ploše 37,4m2 nacházející se 3. podlaží cihlového domu.

Prodáno

 

 

Prodej chaty Šťáhlavice, obec Šťáhlavy

Nabízíme k prodeji pěknou chatu v chatové oblasti Šťáhlavice, okr. Plzeň - město. Jedná se o pěknou chatu o zastavěné ploše 25 m2.

Prodáno

 

 

Prodej rodinného domu Vejprnice

Nabízíme k prodeji rodinný dům v obci Vejprnice, okr. Plzeň-sever. Jedná se o pěkný RD nacházející se ve velmi žádané lokalitě v dosahu MHD nedaleko Plzně. Zastavěná plocha 224 m2, zahrada 359 m2.

Prodáno

 

 

Prodej bytu 2+1 Pod Mikulkou, Bolevec

Nabízíme k prodeji novostavbu 2+1 v Plzni, Pod Mikulkou, městská část Lochotín. Jedná se o velice pěkný cihlový byt o podlahové ploše 62,3 m2 nacházející se v 1. podlaží cihlového domu.

Prodáno

 

 

Prodej bytu 1+1 Francouzská, Východní Předměstí, Plzeň

Nabízíme k prodeji podkrovní novostavbu bytu 1+1 v Plzni, Francouzská ul. Jedná se o vkusně vybudovanou bytovou jednotku nacházející se v podkroví bytového domu o podlahové ploše 40,5 m2.

Prodáno

 

 

Prodej bytu 2+1 Blatenská, Plzeň, Lobzy

Nabízíme k prodeji byt 2+1 v Plzni, Blatenská ul., Lobzy. Jedná se o zajímavý cihlový byt o podlahové ploše 50,8 m2 nacházející se 5. podlaží panelového domu.

Prodáno

 

 

Prodej bytu 2+1 Kaznějov, okr. Plzeň-sever

Nabízíme k prodeji byt 2+1 v Kaznějov. Byt o podlahové ploše 61,0 m2 se nachází v 6. podlaží panelového domu.

Prodáno

 

 

Prodej bytu 2+1 Horní Bříza, okr. Plzeň-sever

Nabízíme k prodeji byt 2+1 v Kaznějov. Jedná se o pěkný slunný byt o podlahové ploše 61,0 m2 nacházející se v 3. podlaží panelového domu.

Prodáno

 

 

Prodej chalupa Nečtiny, část Nové Městečko u Nečtin, okr. Plzeň-sever

Nabízíme k prodeji chalupu vhodnou k rekreaci i k trvalému bydlení v obci Nečtiny, část Nové Městečko u Nečtin. Zastavěná plocha s nádvořím 404 m2, zahrada 1038 m2.

Prodáno

 

 

Prodej bytu 4+1 Majakovského, Plzeň, Bolevec

Nabízíme k prodeji byt 4+1 v Plzni, Majakovského ul., městská část Lochotín. Jedná se o pěkný velký byt nacházející se v 7. podlaží panelového domu.

Prodáno

 

 

Prodej chaty v obci Malesice

Nabízíme k prodeji chatu vhodnou k rekreaci i k trvalému bydlení v obci Malesice, nedaleko Plzně. Zastavěná plocha 29 m2, zahrada 404 m2.

Prodáno

 

 

Prodej bytu 3+1 Třemošná, Okr. Plzeň-sever

Nabízíme k prodeji byt 3+1 v Třemošná, Majakovského ul., městská část Lochotín. Byt o podlahové ploše 62,4 m2 se nachází v 4. podlaží panelového domu.

Prodáno

 

 

Prodej bytu 3+1 Domažlice, Palackého

Nabízíme k prodeji byt 3+1 v Domažlicích, Palackého ul. Jedná se o pěkný velký byt o podlahové ploše 66,5 m2 nacházející se v 1. podlaží panelového domu.

Prodáno

 

 

Prodej bytu 3+1 Domažlice, Palackého

Nabízíme k prodeji byt 3+1 v Plzni, Domažlicích, Palackého ul. městská část Lochotín. Jedná se byt o podlahové ploše 72 m2 nacházející se v 1. podlaží panelového domu.

Prodáno

 

 

Prodej rodinného domu Barákova, Plzeň

Nabízíme k prodeji RD na Slovanech v Plzni, Barákova ul. Jedná se o starší Rd určený k rekonstrukci, který se nachází ve velice lukrativní části města Plzně.

Prodáno

 

 

Pronájem bytu 2+kk v Plzni, Černická ul., Jižní Předměstí

Nabízíme k pronájmu novostavbu bytu 2+kk v Plzni v Černická, ul.. Jedná se o bytovou  jednotku situovanou ve 3. podlaží bytového domu s výtahem.

Pronajato

Pronájem bytu 2+kk v Plzni, Korandova ul., Jižní Předměstí

Nabízíme k pronájmu cihlový byt 2+kk v Plzni v Korandova ul. Jedná se o bytovou jednotku situovanou ve 2. podlaží cihlového bytového domu.

Pronajato

   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

 

 

 

Kde inzerujeme?