Reklamní agentura RM Media

 

Reklamní agentura RM media

 

Reklamní agentura RM media navázala na úspěšné působení realitní kanceláře Realitní makléři Plzeň plus s.r.o., která tak rozšířila své aktivity o reklamní činnost.

 

Nabídka služeb

 

Reklamní agentura RM media Vám nabízí zpracování reklamních kampaní a pronájem kvalitních reklamních nosičů na území plzeňského kraje na nejfrekventovanějších silničních komunikacích. Všechny námi provozované reklamní nosiče mají potřebná stavební povolení a jsou v souladu s legislativními předpisy. Jsme si dobře vědomi, že jen tak lze zaručit řádnou ochranu dobrého jména našeho klienta.

Osobní přístup je nedílnou součástí naší práce. Osobně se stavíme ke klientům, projektům, úspěchům ale i chybám.

Vaši představu umíme zpracovat nejen do podoby originálních výtvarných návrhů, ale zajistíme i jejich kvalitní realizaci od výroby po instalaci na reklamní plochu. Samozřejmostí je také poradenství, které provádějí naši pracovníci s mnohaletou zkušeností v oboru.

Každému úspěchu předchází reklama a aby byla opravdu k užitku, musí umět zapůsobit. Nechte nás uplatnit svou fantazii a tvořivost a společně dodejme reklamě nový rozměr.

.............. tvoříme tam, kde jiní napodobují .............

 

Náš tým je zvyklý vždy s plným nasazením stát po boku klienta, což společně s vysokou profesionalitou a bezkonkurenčním zázemím vytváří jedinečný charakter reklamní agentury

Více na stránkách www.rm-media.cz nebo na tel.: 775 355 807

Kde inzerujeme?