Reference od klientů

Vážená paní Schläferová,

dovoluji si Vám touto cestou poděkovat za perfektní spolupráci při zajišťování nájemce pro mnou nabízený byt k pronájmu.Jednání bylo veskrze profesionální, účelné a rychlé, navíc vedené v cizím jazyce. Určitě doporučuji tuto realitní kancelář a konkrétně její spolumajitelku, paní Romanu Schläferovou všem, kdo mají zájem o pomoc s realitami.

Ještě jednou velké díky.

Jílek

 

Realitku mohu pouze doporučit. Paní Schläferová nám pomohla velmi cennými radami a to zcela zdarma a nezištně. Proto bych ji chtěl poděkovat alespoň touto cestou. Pokud budu v budoucnu potřebovat služby realitního makléře, už nemusím hledat.

Pert Šik

 

Služeb paní Schläferové jsem využila několikrát a mám jen ty nejlepší zkušenosti. Prostřednictvím její RK jsem pronajala několik bytů a vždy jsem mohla hodnotit stoprocentní profesionální a konstruktivní přístup. Nebyl problém, který nebyl řešitelný a chtěla bych vyzdvihnout i lidský přístup, který v dnešní společnosti tolik chybí.

Alena Šeflová

 

S realitkou "Realitní makléři Plzeň" jsme byli spokojeni na 1000%, veliká ochota při řešení jakéhokoliv problému, vstřícnost a organizace samotných prohlídek byla super. Paní Schläferová a p. Maršík je profesionální dvojce, která splňovala všechny naše představy o realitce, veškerá administrace šla přes jejich kancelář, my jsme pouze podepsali smlouvu. HESLO: I realitní kancelář může být slušná - naplnili do posledního písmene. Vřele doporučujeme. Děkujeme.

Eva Fárová


Spolupracu s realitnou kancelariou hodnotim pozitivne.
Po vzajomnej dohode na kupe nehnutelnosti nastala koronavirova krize, kedy nebolo mozne cestovat. Vsetko prebehlo vramci moznosti danej situacie.
Cely proces vzhladom k okolnostiam nebol rychly, za co ale ziadna so zucastnenych stran nemohla. O to viac vyzdvihujem trpezlivost vsetkych zucastnenych stran. Komunikacia predavajuci - RK - kupujuci bola sprostredkovana na vysokej a profesionalnej urovni.Profesionalita bola sprevadzana s davkou ludskosti a porozumenim. Takze cely proces nebol nastaveny strojovo, ale so vzajomnym pochopenim vsetkych stran.

Petr Gonda

 

Prodávali jsme souběžně dvě nemovitosti, měli jsme z toho dost obavy, protože prodeje byly součástí rozsáhlejšího investičního plánu. Obě nemovitosti, z toho jedna byla celkem komplikovaná, se povedlo prodat velmi rychle a myslím, že i za dobré ceny. Realitka nám velmi pomohla a již tak komplikovanou situaci dobře vyřešila. Velmi oceňuji nadstandardní a operativní komunikaci, rozdělení úloh a rovné lidské chování bez "manažerského přístupu" a agresivní komunikace.

Petr Bořík

 

Musím vyzvidhnout skvělou spolupráci se spol. Realitní makléři Plzeň. Prodej proběhl naprosto bez problému, vše bylo z jejich strany zajištěno, kvalitně zpracované smlouvy, finančí prostředky přes úschovu byly uvolněny hned následující den. Nejen odbornost a zkušenost, ale navíc i milý a příjemný přístup, který dnes již není v tomto oboru samozřejmostí.

J.Z.

 

Chci Vám poděkovat za nevšední služby. Celá akce proběhla bleskovým tempem, neuměla jsem si ani představit, že je to tak možné. Velice Vaší společnosti děkuji a přeji Vám, ať se Vám v budoucnu daří tak, že lepší už to ani být nemůže!

Eliška Pavlová

 

Velmi profesionální jednání, veliká ochota řešit každý problém, rychlá komunikace a vysoká organizovanost samotného prodeje, kdybych prodával nebo kupoval tak vždy s uvedenou realitkou, vřele doporučuji a děkuji.

Petr Fára

 

Excelentní služby po všech stránkách, které mohu jednoznačně jen doporučit. Prostřednictvím této firmy jsem kupoval dva byty. V době omezení koronavirem, kdy bylo skoro všechno problém, tato firma fungovala perfektně. Většinu věcí jsme dokázali vyřešit online, co jinak nešlo, tak jsme řešili osobně... Paní Schläferová a p. Maršík jsou opravdovými profesionály, kteří své práci rozumí, jsou 100% spolehliví a pracovití. Byl jsem maximálně spokojený a mohu všem tuto firmu jedině doporučit. Děkuji za vynikající spolupráci.

Jiří Krátký

 

Mohu všem doporučit, profesionální přístup

Sarka Farka

Kde inzerujeme?